Klinikos paslaugos

Tai svarbus gydymo etapas, kurio neverta bijoti. Implantacija yra gana paprasta ir nesudėtinga procedūra, kuri gali būti atlikta vieno vizito metu. Šiuolaikinės technologijos padeda greitai ir neskausmingai atgauti prarastus dantis.

Atgaukite gražią šypseną. Dantų implantai – tai viena tinkamiausių priemonių estetiškam burnos vaizdui užtikrinti ir kramtymo procesui palengvinti. Mes padėsime Jums išsirinkti tinkamą implantų rūšį pagal žandikaulio kaulo būklę ir reikiamą kainą.

Protezavimas – tai kruopštus ir atsakingas darbas, kurio metu atkuriami natūralūs dantų audiniai. Netekus vieno ar kelių dantų, prie buvusio danties vietoje įstatyto implanto prisukami dantų protezai. Šis būdas itin patogus netekus vieno ar kelių dantų vienu metu.

Tinkamai atliekama burnos ertmės priežiūra gali padėti išvengti daugelio dantų susirgimų. Teikiamos profesionalios dantų higienos paslaugos, dantų balinimo paslaugos – visa tai padės išvengti galimų susirgimų ir džiaugtis gražia šypsena.

Kokybiškai atliekamas danties šaknų kanalų valymas padės išvengti dantų uždegimų ir su jais susijusio skausmo. Endodontinis gydymas paprastai yra sudėtingesnis nei estetinis plombavimas. Jis reikalingas tada, kai nedidelės dantų skylutės nebuvo sutaisytos laiku, todėl po aplinkinius audinius išplito uždegimą sukeliančios bakterijos.

Pasirūpinkite sveikais vaikų dantimis. Dantų priežiūra derėtų užsiimti jau nuo ankstyvos vaikystės – tai padės išvengti daugelio susirgimų ateityje.

Šis gydymo būdas skiriamas kreivai išdygusių dantų taisymui, žandikaulio korekcijai. Galime pasiūlyti kokybiškus breketus, kurie negadins estetinio šypsenos vaizdo ir bus beveik nematomi. Praėjus ortodontinio gydymo laikotarpiui ir pašalinus breketus Jūsų šypsena vėl bus graži, o dantys tiesūs.

 

Kiek kiekviena iš paslaugų kainuos?

KAINORAŠTIS