Dantų implantai

Kiekvienas norime turėti nuostabią šypseną, kuri suteikia pasitikėjimo savimi. Vis dėlto, netekus vieno ar kelių dantų, tokią šypseną turėti pasidaro gan sudėtinga. Išspręsti šią problemą gali padėti kokybiški ir tvirti dantų implantai. Šiais laikais šie gaminiai yra vienas iš tinkamiausių pasirinkimų, nes su jais nesunku pasiekti natūralų, estetišką burnos ertmės vaizdą, palengvinti kramtymo procesą.

Viena iš dažniausiai pasirenkamų implantų rūšių yra sraigtiniai. Jie pasižymi išskirtiniu tvirtumu, yra ištobulinti kruopščiais bandymais bei tyrimais. Medžiaga, iš kurios gaminami šie implantai dažniausiai būna titanas. Būtent tokia medžiaga nesunkiai prisitaiko prie kiekvieno žmogaus organizmo ir nesukelia sudėtingų infekcinių ar alerginių reakcijų. Todėl norint džiaugtis žavia šypsena, neverta nerimauti dėl šių produktų sukeliamos žalos ar to, kad prie jų gali būti sunku priprasti. Prastas pripratimas – vienas iš dažniausiai pasitaikančių mitų.

Svarbu – tinkamai pasirinkti

Nepaisant to, kad tokių gaminių prigijimo tikimybė labai didelė, prieš juos dedantis, vertėtų atsižvelgti į žandikaulio kaulo būklę. Kuo ji yra geresnė, tuo efektyviau atliekamas implantavimas ir pasiekiamas didesnis ilgaamžiškumas bei procedūros sėkmė. Kaulo būklė didele dalimi priklauso nuo to, kaip seniai nebėra danties. Kuo ilgesnis laiko tarpas praeina, tuo silpnesnis pasidaro ir labiau sunyksta kaulas.

Renkantis pas ką atlikti šią procedūrą, svarbu įvertinti gydytojo žinias bei sukauptą patirtį. Savo srities profesionalas kruopščiai atlieka net pačią sudėtingiausią procedūrą. Be to, jis nuolat bendradarbiauja su kiekvienu klientu ir teikia išsamias konsultacijas. Net kokybiškiausi, brangiausi implantai tinkamai neatlieka savo funkcijos, jeigu jie yra įdėti neatsakingai, neatsižvelgiant į nustatytus medicininius reikalavimus. Patyręs odontologas sugeba įdėti implantą taip, kad kandimo bei kramtymo jėga būtų paskirstyta tolygiai ir leistų mėgautis mėgstamu maistu.

Kaip TURĖTŲ BŪTI PRIŽIŪRIMAS DANTŲ IMPLANTAS?

Dantų implantas – tai ilgalaikė investicija tiek į savo sveikatą, tiek į estetinę išvaizdą, pasitikėjimą savimi. Dėl šios priežasties svarbu pasirūpinti, kad šis gaminys tarnautų kuo ilgiau bei patikimiau. Tam reikalinga įvairiapusiška, kruopšti priežiūra, kuri leidžia išvengti įvairių nemalonių komplikacijų bei kitų problemų. Ypač didelis dėmesys turėtų būti skiriamas dantenoms, nes aplink jas esančios bakterijos, apnašos gali būti susijusios su dantenų uždegimu, dėl kurio gali atlaisvėti įdėti implantai.

Taip pat labai svarbu juos kruopščiai, atidžiai valyti, tiek ryte, tiek prieš miegą. Šiuo atveju tinka įprastinis dantų šepetėlis. Taip pat rekomenduojama naudoti specialų tarpdančių šepetėlį ar kokybišką valymo siūlą. Žinoma, reikia nepamiršti reguliariai apsilankyti pas profesionalų odontologą, kuris patikrintų visos burnos ertmės būklę, esant reikalui skirtų gydymą. Be reguliaraus lankymosi pas odontologą, svarbu apsilankyti ir pas higienistą, kuris atliktų kruopščią burnos higieną-valymą.

Dantų implantai – puikus pasirinkimas norintiems patogiai ir užtikrintai jaustis kiekvieną dieną. Mūsų klinikoje dirba savo srities žinovai, kurių patirtis bei įgūdžiai gali padėti susigrąžinti prarastą pasitikėjimą savimi bei atkurti Jūsų natūralios šypsenos žavesį.

KAINORAŠTIS

Dantų implantai kainos

UŽSIREZERVUOKITE SAU LAIKĄ JAU DABAR: +370 37 795 904

DAUGIAU INFORMACIJOS: dantų implantacijos procedūra