Burnos ertmės higiena

Kasdienė burnos higiena – geriausia galimybė užtikrinti dantų sveikatą ir gerą savijautą. Kasdien prižiūrėdami dantis ir tai darydami tinkamai galėsite nesibaiminti dėl įvairių ligų ir susirgimų. Jei stomatologas paklausia, ar žinote, kaip tinkamai prižiūrėti dantis, dažniausiai manote, kad taip. Tačiau tai ne visai tiesa.

Kartais žmonės daro įvairių dantų priežiūros klaidų, o ne maža dalis žmonių ir valo dantis per retai. Taigi netinkama burnos higiena lemia tai, kad dantys yra labiau apsinešę nei turėtų būti, retkarčiais pajuntame nemalonius pojūčius, dantenų jautrumą. Kad taip nebūtų, reikia žinoti kelias paprastas dantų priežiūros taisykles. Jų laikantis dantys išliks sveikesni ir šviesesni ir mintyse nesisuks dantų balinimas ar kitos gudrybės.

  • Valyti dantukus reikia mažiausiai du kartus per dieną.
  • Geriausia, jei dantis valysite ir po kiekvieno užkandžio.
  • Nepadauginkite pastos, nes ji gali nuėsti emalį ir dantys taps jautresni.
  • Geriausiai naudoti pastą, kurioje nėra kenksmingų ir emalį naikinančių priedų.
  • Pasirūpinkite vieno danties šepetėliu, kad įveiktumėte visus nešvarumus.
  • Nepamirškite valyti tarpdančius šepetėliu ar siūlu.
  • Visuomet dantų valymą užbaikite skalavimo skysčiu.

Tai tik kelios taisyklės, kurių reikėtų laikytis, kad dantų higiena būtų tinkama. Tačiau be kasdienės priežiūros, dantims reikalingas ir reguliarus profesionalus patikrinimas. Tai profesionali dantų higiena. Kartais žmonėms atrodo, kad burnos higiena tai tas pats, kas dantų balinimas, tačiau tai visiškai kita procedūra, kuri taip pat šiek tiek pašviesina dantis.

Burnos higienos metu specialistas pašalina susikaupusias apnašas, nuvalo dantų paviršių, tarpdančius ir dantenas. Ši procedūra, suteikia Jums švarumo ir įveikia tas apnašas, kurių dantų šepetėliu pasiekti negalite arba nežinote, kaip tai padaryti. Todėl geriausiai, jei tuo pasirūpina burnos higiena, kaina dažniausiai nesikandžioja, tad žmonės, besirūpinantys savo dantimis reguliariai naudojasi šia paslauga.

Mūsų specialistai rekomenduoja – geriausia, jei burnos higiena profesionaliai atliekama bent kartą į metus. Taip galite išvengti rimtų susirgimų ir nereikės galvoti apie kitas paslaugas. Tačiau dantų balinimas nuo higienos labai skiriasi ir jei Jūsų dantys nėra pakeitę spalvos natūraliai, tikėtina, kad jiems sušvisti padės ir profesionaliai atlikta burnos higiena. Po jos nereikės jaudintis, kad dantys per daug jautrūs, galėsite drąsiai valgyti mėgstamus valgius, gerti kavą ir nesijaudinti, kad ką tik atliktos procedūros poveikis išnyks akimirksniu. Jūsų pasirinkimui, profesionali dantų higiena ir dantų balinimas Kaune.

burnos-higiena