Apie odontologijos kliniką

2015-10-04-portretai_052_WEB

Mūsų odontologijos klinika „Gintaro klinika“ – privati gydymo įstaiga, kurioje dirba specializuoti žmonės, išmanantys savo darbą ir vertinantys pacientų laiką. Žinome, kad vis daugiau klientų renkasi privačias stomatologo paslaugas, todėl džiaugiamės, kad mūsų stomatologijos klinika pateisina pacientų lūkesčius. Kiekvienais metais pacientų gretos didėja, o nuolatiniai lojalūs klientai tampa mums kaip antroji šeima.

Mūsų darbas – tai ne tik komercija, tai bendravimas, noras padėti ir nuolatinis tobulėjimas. Todėl mūsų odontologijos klinika nuolat plečia savo kompetencijas ir reguliariai padeda specialistams įgyti naujų žinių. Nuolat dalyvaujame tarptautiniuose forumuose, diskusijose, seminaruose ir susitinkamai su kitų įstaigų ir šalių specialistai. Dalydamiesi patirtimi atrandame naujas galimybes, lyginame technologijas ir metodus. Net tokios paslaugos kaip danties implantacija ar danties protezavimas skirtingose šalyse gali būti atliekamas visiškai kitaip, todėl kolegų patirtis visuomet – neįkainojama.

Mūsų stomatologijos klinika Kaune – tai dar viena vieta, kuria galite pasitikėti. Čia laukiami visi pacientai ir mes visuomet pasirengę suteikti ne tik kokybiškas paslaugas, bet ir pasiūlyti konkurencingas kainas. Nemanome, kad odontologijos paslaugos – tai bandymas pasipelnyti kuo daugiau. Didžiausias mūsų atlygis – nuolat grįžtantys pacientai.

Kartais pacientai jaudinasi, kad odontologijos klinika neteikia kompensacijų ir privalomų paslaugų. Tačiau pagal Lietuvos Respublikos numatytus įstatymus, dantų protezavimas yra kompensuojamas visose įstaigose. Todėl mūsų klientai vis dažniau renkasi privačias paslaugas, mažesnes eiles ir užtikrintą kompensavimą.

Kodėl verta rinktis „Gintaro kliniką“?

Gal ir Jums reikalinga nauja odontologijos klinika ir jos teikiamos paslaugos? Tokiu atveju pats laikas susirūpinti, kuo turėtų pasižymėti profesionali ir patikima odontologijos ir stomatologijos klinika, kurioje teikiamos tik profesionalios paslaugos ir dirba kompetentingas kolektyvas.

  • Darbuotojai. Svarbiausia, kad odontologijos  ir stomatologijos klinika galėtų pasiūlyti kokybišką ir profesionalų aptarnavimą. Tai priklauso nuo joje dirbančių specialistų. Labai svarbu, kad išsirinktumėte asmenis, kurie nusimano apie savo darbą, kitaip teks nusivilti atliekamomis paslaugomis, o kitą kartą dar ir ieškoti kito specialisto, kuris pataisytų pirmojo darbus. Mūsų odontologijos klinika informuoja pacientus apie joje dirbančių specialistų kvalifikaciją. Jei tokios informacijos nerandate, galite pasiteirauti klinikoje ir sužinoti, kokią kompetenciją ir patirtį turi joje dirbantys specialistai. Kartais manoma, jog geriausi gydytojai yra jauni, tačiau tai netiesa. Jei specialistas nusimano, ką daro, tegu jis geriau bus jaunas, nei ilgus metus dirbantis ir netobulėjantis.
  • Paslaugos. Kita svarbi priežastis, kodėl pacientai dažnai renkasi mūsų kliniką – tai teikiamos paslaugos. Geriausia, jei savo klinikoje žinosite, kad galite gauti įvairias paslaugas ir konsultacijas. Pavyzdžiui, ne visose klinikose statomi dantų implantai kaune ir toli gražu ne visur atliekamas dantų protezavimas pensininkams. O ką jau kalbėti apie estetinį dantų gydymą kabėmis arba mikro chirurginį gydymą. Todėl jei manote, kad Jums ilgainiui prireiks įvairių paslaugų, rinkitės didesnę ir platesnį paslaugų spektrą siūlančią kliniką – „Gintaro kliniką“.

Geografinė padėtis. Labai svarbu renkantis įstaigą žinoti, kur ji yra ir kaip ją pasiekti. Tai ypač aktualu tiems, kam rūpi ne tik dantų implantų kainos, bet ir tai, kokioje vietoje yra  stomatologijos klinika Kaune ar kitame mieste. Dažniausiai būtent didžiuosiuose miestuose naudinga, jei Jūsų išsirinkta odontologijos klinika yra strateginėje ir Jums patogioje vietoje. Mūsų klinika yra strategiškai patogioje vietoje, todėl išpildo daugelio pacientų lūkesčius. Taip gerokai patogiau, nes esant reikalui, kai reikia apsilankyti pas stomatologą, Jums reikalingi dantų implantai ar dantų protezavimas, labai patogu, kai specialistas dirba netoli. Tuo labiau, kad dažniausiai tokio tipo dantų gydymas užsitęsia ilgiau nei vieną vizitą. Todėl galite sutaupyti nemažai laiko. Nereikia aukoti kelių savo laisvų valandų ir važiuoti į kitą miesto galą, apsilankyti pas stomatologą galite prieš darbą, po jo ar net pietų pertraukos metu.